Dünyanın herhangi bir yerinden sahte bir ABD PayPal hesabı nasıl açılır? Adım adım

PayPal hesabı oluşturmakta veya bazı ülkelerde PayPal hizmetlerinden yararlanmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Çözüm bir ABD PayPal hesabıdır.

ABD PayPal hesabı nedir?

ABD PayPal hesabı, bir ABD vatandaşına veya Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan bir kişiye ait olan ve sahibinin PayPal’ın diğer bazı ülkelerdeki insanların yararlanamayabileceği tüm özelliklerinden yararlanmasını sağlayan bir hesaptır.

 

Neden sahte bir ABD PayPal hesabı kullanılır?

Oldukça basit bir şekilde, sahte ABD PayPal hesabınız ABD’deymişsiniz gibi olacaktır, yani PayPal’ın tüm özelliklerinden herhangi bir kısıtlama olmaksızın yararlanabilirsiniz. Sahte bir ABD PayPal hesabı kullanarak, PayPal hesabınız aracılığıyla dünyanın herhangi bir yerinden para gönderip alabileceksiniz.

Ayrıca, birçok ülkenin para göndermesine, ödeme yapmasına ve satın almasına izin verildiği, ancak para almasına izin verilmediği için PayPal’ın bir PayPal hesabından para alma ile ilgili bazı ülkelere getirdiği kısıtlamalardan da kurtulacaksınız.

 

ABD dışından bir ABD PayPal hesabı oluşturabilir miyim?

Evet, bir ABD banka hesabına ihtiyaç duymadan veya bir banka kartını bağlamadan ABD dışından kolayca bir ABD PayPal hesabı oluşturabilirsiniz. Bu hesap genellikle sahte PayPal hesabı olarak adlandırılır çünkü ABD dışından sahte bir ABD numarası ve sahte bir adres kullanılarak oluşturulur, ancak hesap aslında PayPal’da mevcuttur ve kolaylıkla kullanabilirsiniz.

ABD sahte PayPal hesabı oluşturmak için neye ihtiyacınız var?

Amerika dışından sahte bir PayPal hesabı açmak için ihtiyacınız olan tek şey:

 1. Numero uygulaması aracılığıyla iki yoldan birisiyle kolayca elde edebileceğiniz sahte bir

ABD numarası.

 • Puan toplayarak ücretsiz.
 • Veya çok düşük bir fiyata doğrudan satın alarak, ayrıntıları buradan öğrenebilirsiniz. (Kaçırmak istemeyeceğiniz cazip tekliflere sahip oldukları için Teklifler kategorisinden veya sosyal medya numaralarından numara satın almanızı şiddetle tavsiye ederiz).

Numero’nun ABD sanal numarasının avantajı, bu numarayı yalnızca PayPal’a bir kez kaydolmak için değil, normal bir numara olarak aramalar ve mesajlar için kullanabilmeniz ve ayrıca birçok sosyal medya platformuna ve diğer sitelere kaydolmak için de kullanabilmenizdir.

 1. Sahte bir ABD adresi ve burada Delaware gibi vergiden muaf bir eyalette bir adres seçmenizi tavsiye ediyoruz ve Google’da Amerika’daki ve seçtiğiniz eyaletteki sokak adlarını arayarak ve adres PayPal bilgilerine sokak adını yazarak kolayca hayali bir adres elde edebilirsiniz.
 2. E-posta

ABD PayPal hesabı oluşturma adımları

Oluşturmak istediğiniz hesap türünü seçmenizi isteyecektir, “Personal Account” seçeneğini seçin.

ABD PayPal
 • İkamet ettiğiniz ülkeyi seçmeniz istenecektir, listeden ” United States “ni seçin.
ABD PayPal
 • En önemli adım, bir Amerikan numarası girmenizin istenecek olmasıdır, endişelenmeyin, bu eğitimde daha önce bahsettiğimiz sahte ABD Numero numaralarını
ABD PayPal
 • Numero uygulamasından aldığınız sanal ABD numarasını girin ve ” Next”ye tıklayın
 • Amerikan numarası için doğrulama kodunu girmenizi isteyen bir ekran görünecektir.
 • Numero uygulaması üzerinden ABD numarasına doğrulama kodunu içeren bir mesaj alacaksınız.
 • ABD numarasından aldığınız doğrulama kodunu
ABD PayPal
 • Hesabınız için e-posta adresinizi, adınızı ve şifrenizi girmenizi isteyen bir ekran belirecektir, bu bilgileri doldurun ve İleri’ye
ABD PayPal
 • Adresiniz hakkında bilgi girmeniz istenecektir; burada Delaware gibi vergiden muaf herhangi bir Eyaletteki herhangi bir adresi seçebilirsiniz.
ABD PayPal
 • Şartları kabul edin ve Kabul Ediyorum ve Hesap Oluştur’a dokunun
 • Bu ekran görünecektir ve kredi kartınız olmadığından, bunun yerine Banka bağlantısı seçeneğine tıklayın
 • Ancak ABD’de bir PayPal hesabına bağlanmak için ABD’de bir banka hesabınız yok, bu nedenle arama çubuğuna gidin ve com’u arayın
 • PayPal hesap sayfanızı göreceksiniz, ancak doğrulamanız gerekiyor, bu nedenle zil simgesine gidin ve e-posta hesabınızı doğrulamayı seçin
 • Aşağıdaki ekran görünecektir, E-posta Gönder’e tıklayın
 • E-posta adresinizi onaylamanız için bir e-posta alacaksınız, E-posta adresimi onayla’ya tıklayın
 • PayPal hesabınızın şifresini girmenizi isteyen bir ekran görünecektir, şifreyi girin ve E-postamı Onayla’ya tıklayın
 • ABD PayPal hesap sayfanıza yönlendirileceksiniz ve zil simgesinin boşaldığını fark edeceksiniz.

Bu şekilde, PayPal üzerinden para almanın yasak olduğu ülkelerden birinde ikamet ediyor olsanız bile PayPal hesabınız üzerinden para alıp göndererek PayPal hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

FAQs

PayPal hesabın sahte olduğunu tespit edebilir mi?

Hayır, PayPal hesabı bir banka hesabına bağlı olmadığı sürece, sahte PayPal hesabına girilen bilgiler ile banka hesabında herhangi bir tutarsızlık tespit edemez ve yukarıda belirtilen yöntemde PayPal hesabını doğrulamak için kullanılan tek yöntem e-postadır.

Sahte bir hesabın izin verilen işlemleri etkilemesi mümkün mü?

Para almaya gelince, PayPal hesabınıza para almak çok kolaydır, ancak Paypal hesabına bağlı bir banka hesabınız olmadığı için doğrudan çekemezsiniz. Bu nedenle, örneğin bir komisyoncuya göndererek ve Western Union’dan almak gibi Paypal’dan para çekmenin bir yolunu bulmanız gerekir. Ve PayPal cüzdanındaki bakiyenizin 2.000 $ ‘ı geçmediğini unutmayın, böylece pasaport veya banka hesabı gibi bir kanıt istenmez.

 

Para göndermeye gelince, kolayca gönderebilirsiniz, ancak büyük bir miktar olmaması koşuluyla.

PayPal hesabıma Visa olmadan para alabilir miyim?

Evet, insanlar size bir PayPal hesabından para gönderebilir ve bu para PayPal cüzdanına alınır ve çevrimiçi satın almak, bir arkadaşınıza aktarmak veya bir aracıya aktarmak ve paranızı manuel olarak (nakit) almak için kullanılır, ancak miktarın PayPal cüzdanındaki hesabınızı etkilememesine dikkat edin, bu nedenle yaklaşık 2.000 doları geçmemelidir.

Banka hesabım yokken PayPal hesabımdan nasıl para çekebilirim?

PayPal hesabı olan birinden PayPal hesabınızdaki tutarı size göndermesini isteyin ve karşılığında Western Union gibi bir aracı vasıtasıyla tutarı elden teslim edin.

Hesabınızın yasaklanmasını önlemek için kaçınmanız gereken şeyler nelerdir?

Sahte bir hesap olması durumunda, PayPal hesabınızı başka bir ülkedeki bir banka hesabına bağlamaktan sakının çünkü bir bilgi çakışması ortaya çıkacaktır, bu nedenle hesabı bir banka hesabına bağlamamak tercih edilir.

Hesap şifrenizi unutursanız veya büyük para çekme ve yatırma işlemleri yaparsanız, hesabı bir Amerikan pasaportuyla doğrulamanız istenebilir, ancak normal kullanım durumunda işler sorunsuz ilerler. Bu yüzden hesabınızın 2.000 dolara ulaşmasını önleyin.

Download Numero Now!

Other Resources: News/ Blog/ Tutorials
April 3, 2023

New | Coins Center Offers Tab

Not having enough of Numero’s coins center offers to get...

April 3, 2023

Celebrate Ramadan with Numero

With Numero eSIM's Ramadan calls offer, you can save up...

April 3, 2023

Europe Calls Bundle – Save Up to 70%

Do you have family, friends, or a business in Europe...

Get a free US virtual phone number now! from here
This is default text for notification bar