Gizli Numaradan Arama Nasıl Yapılır? Numeo eSIM

Arama yaparken anonim olmak ve kimliğinizi gizlemek ister misiniz? Numero eSIM uygulaması ile telefon numaranızı nasıl gizleyeceğinizi buradan öğrenin.

Numero eSIM Uygulamasını kullanarak arama yaparken telefon numaranızı nasıl gizleyebilirsiniz?

Her zaman istediğin gizliliğe sahip olmak ister misin? Bir arama yaptığınızda anonim olmak ve kimliğinizi gizlemek ister misiniz? Arama yaparken telefon numaranızı nasıl gizlersiniz? Numero kredinizi yükledikten sonra hemen bu seçeneği kullanabilir ve aramak istediğiniz alıcının ekranında sadece kendi özel numaranız görünecek şekilde dilediğiniz kişiye özel numara ile arama yapabilirsiniz. Bu seçeneği kullanarak, bunu yapmak için ayrıca bir numara satın almanıza gerek kalmaz, böylece satın aldığınızda numaranızı ve ayrıca sanal numaranızı gizleyebilirsiniz.

Telefon numaranızı nasıl gizleyeceğinizle ilgili bu eğitimi adım adım izleyin.

  1. Adım: Numero eSIM Uygulamasını İndirin

    Özel Numara seçeneğinden yararlanmak ve istediğiniz kişilerden telefon numaranızı nasıl gizleyeceğinizi öğrenmek için öncelikle Google Play Store veya Apple Store’dan Numero eSIM uygulamasını indirmeniz, ardından gerçek SIM numaranız ile uygulamaya kaydolmanız gerekmektedir. 

Numero
Numero
  1. Adım: Numero Kredinizin Yüklü Olduğundan Emin Olun

Numero eSIM kredileri, uluslararası arama sürecine kıyasla ucuzdur, normalden daha ucuz fiyatlarla uluslararası aramalar yapabilirsiniz. Numero ile numaranızı gizleme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

gizli numaradan arama nasıl yapılır
gizli numaradan arama nasıl yapılır
  1. Adım: Numaranızı Gizleyin

“Numaramı Gizle” özelliğini seçin ve ardından özel numaranın aradığınız kişinin ekranında görünmesi için uygulama üzerinden arayın. Ayrıca, ister uygulamadan yeni bir numara ister kaydolduğunuz numara olsun, varsayılan numaralarınız arasında geçiş yapmak ve karşı ekranda görünecek numarayı değiştirmek istiyorsanız sanal bir telefon numarası satın alabilirsiniz.

gizli numaradan nasıl arama yapılır

gizli numara araması yapmak isterseniz öncelikle numarayı gizlemek için ok işaretini seçin, ardından numaramı gizle seçeneğini seçin.

nasıl gizli numaradan arama yapılır

Numero eSIM kullanarak bilinmeyen özel numara aramaları yapabilir ve çağrı alabilirsiniz.

Not: Bazı telekom operatörlerinin numaralandırma planlarını uyguladığını lütfen unutmayın. Numero eSIM’de özel numara özelliğini etkinleştirdiğinizde, operatör numaranızı gizleyebilir veya bunun yerine başka bir rastgele numara görüntüleyebilir.

Sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya bırakabilirsiniz, ayrıca daha fazla bilgi için her zaman müşteri desteğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Alıcının ekranında "özel numara" yerine rastgele bir numara gösteriliyor, neden?

Bazı ender durumlarda, alıcının telekom sağlayıcısı kendi dahili politikaları için bu özelliği devre dışı bırakır. Ancak, gerçek numaranız her durumda aradığınız kişinin telefonunda asla görünmez.

Numero eSIM Uygulaması kredileri ne kadar pahalı?

€1 Euro kadar az bir ödeme ile hesabınıza paket yükleyebilirsiniz ve hesabınızdaki krediniz asla geçerliliğini yitirmez.

Download Numero Now!

Other Resources: News/ Blog/ Tutorials
April 3, 2023

New | Coins Center Offers Tab

Not having enough of Numero’s coins center offers to get...

April 3, 2023

Celebrate Ramadan with Numero

With Numero eSIM's Ramadan calls offer, you can save up...

April 3, 2023

Europe Calls Bundle – Save Up to 70%

Do you have family, friends, or a business in Europe...

Get a free US virtual phone number now! from here
This is default text for notification bar