Numara Gizleme Numero eSIM’de Nasıl Etkinleştirilir

Numero eSIM uygulamasını kullanarak arama yaparken telefon numara gizleme nasıl yapılır?

Her zaman istediğiniz gizliliğe kavuşmak ister misiniz? Arama yaparken anonim olup kimliğinizi gizlemek istemez misiniz? Arama yaparken telefon numara gizleme nasıl yapılır? Numero bakiyeni doldurduktan sonra hemen bu seçeneği kullanabilir ve isteğiniz kişilere numara gizleme yoluyla çağrı yapabilirsiniz ve numara gizleme ile çağrıyı alan kişinin ekranında sadece özel arama görünür. Bu seçeneği kullanarak bunu yapmak için numara satin almanıza gerek yok. Bu yüzden satin alır almaz numara gizleme ve sanal numara gizleme yapabilirsiniz.

Numara gizleme işlemleri için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1.Adım: Numero eSIM uygulamasını İndir

Numara Gizleme seçeneğinden faydalanmak ve istediğiniz kişilerden numaranızı gizleme özelliğinin nasıl yapıldığını bilmek için öncelikle Google Play Store veya iTunes’dan Numero eSIM uygulamasını indirmeniz ve sonrasında da gerçek SIM numaranızı kullanarak kaydolmanız gerekmektedir.

Download Numero for iOS
Download Numero for Android

2.Adım: Numero Bakiyeniz olmalı

Numero eSIM Bakiyeleri yerel fiyatlarda yapılan uluslararası çağrılarla karşılaştırıldığında oldukça ucuzdur. Bu yüzden yerel SIM şirketin için ne kadar ödüyorsan aynı miktarı ödeyebilirsin. Numero ile numara gizleme özelliğinin keyfini çıkarabilirsin.

numara gizleme
numara gizleme

3.Adım: Numaranı Gizle

“Numaramı Gizle” özelliğini seç ve sonra özel numaranın çağrı alan kişinin ekranında görünmesi için uygulama üzerinden arama yap. Ayrıca ister uygulamadan alınan yeni bir numara olsun ister kayıt yaptırdığınız aynı numara olsun varsayılan numaralarınız arasında geçiş yapmak ve aç kapa yapmak istiyorsan sanal telefon numarası satin alabilirsin

numara gizleme

Numara gizleme için ok işaretini seçin ve sonrasında özel numara çağrısı yapmak için numaramı gizleyi seçin

numara gizleme

Numero eSIM kullanarak bilinmeyen özel numara çağrısı yapın

Not: Lütfen şunu unutmayın ki bazı telekom operatörleri numara planlarını göstermek zorundadırlar. Numero eSIM’de numara gizleme özelliğini etkinleştirirseniz operator numaranızı gizleyebilir veya başka bir numara gösterebilir.

 

Sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya bırakabilirsiniz, ayrıca müşteri hizmetleri sistemimizi de her zaman ziyaret edebilirsiniz.

Telefon numarası nasıl gizlenir SSS

Alıcı ekranında "Özel numara" mesajı yerine rastgele bir numara gösterilir.

Bazı ender durumlarda, çağrı alıcının numara sağlayan şirketi, dahili politikaları için özelliği devre dışı bırakır. Ancak, gerçek numaranız her durumda alıcı telefonda asla görünmez.

Numero eSIM uygulama kredileri ne kadar pahalı

HAYIR, size yerel SIM şirketiniz için kredi ödemekten daha ucuza mal olur. Artı diğer birçok özellik de beraberinde gelmektedir.

Download Numero Now!

Other Resources: News/ Blog/ Tutorials
January 8, 2023

Numero Update | Local eSIM for seamless international connectivity

Attention all Numero users! We are excited to announce the...

November 23, 2022

Numero Recent Update | Predict and Win!

Numero has decided to make the biggest football event in...

November 6, 2022

Numero’s a Fan of Football!

Are you traveling to attend the biggest football event in...

Get a free US number by collecting coins through fun activities from the Free Coins Center
This is default text for notification bar