WhatsApp Fake Numara Alınarak Doğrulama Nasıl Yapılır

Gizlilik sebebiyle WhatsApp fake numara mı almak istiyorsunuz? Başka bir deyişle Whatsapp Sanal Numara nasıl alınır sorusuna cevap mı arıyorsunuz?

Ya da sadece ikinci bir fake WhatsApp hesabı mı almak istiyorsunuz? Bu yazımızda WhatsApp Fake Numara nasıl alınır? vb. Sorularınızı yanıtlayacağız. İşte izlemeniz gereken yol!

Fake numara ile WhatsApp hesabınızı doğrulamanın veya orijinal numaranızın yanında ikinci bir WhatsApp hesabı oluşturmanın birkaç yararı bulunmaktadır:

 • Daha iyi gizlilik
 • Numara Gizleme
 • Bütçe dostu fiyatlar ve coin toplayarak ücretsiz olma şansı
 • Numara Güvenliği
 • Arkadaşlarınıza şaka yapabilme olanağı

WhatsApp Fake Numara Alma Nasıl Yapılır?

WhatsApp doğrulaması için fake numarayı ister uygun fiyata ister Numero eSIM uygulamasını kullanırsanız WhatsApp Numara ücretsiz olarak alınabilir. WhatsApp Fake Numara alma işlemi veya başka bir deyişle Whatsapp Sahte Numara nasıl alınır sorusuna cevap için şu adımları izleyin:

1.   Numero eSIM’i indirin.

Numero
Numero

2.   Fake numara al

Bu noktada iki adet seçeneğiniz bulunmakta:

İlk seçenek: WhatsApp için bir ABD fake numara satın alın

“Ana Sayfa” > “Telefon numaraları” > “Social Media Numbers” veya “teklifler”

Numero eSIM uygulaması size en iyi teklifler sunmaktadır

Yıllık abonelik (%80): Sadece 12€ = €1/ay.

Aylık Abonelik (%50): Sadece 2.49€.

whatsapp fake numara
whatsapp fake numara

İkinci seçenek: Ücretsiz bir ABD fake numarası al

“Ücretsiz Coin Merkezi”ni ziyaret ederek ve coinleri toplamanıza ve numarayı ücretsiz almanıza yardımcı olacak bazı etkinlikler yaparak (coinleri ücretsiz bir ABD fake numarasıyla değiştirin) WhatsApp için ücretsiz bir sanal numara alabilirsiniz.

“Ana sayfa”dan > “ücretsiz Coin Center” > “Elbette”ye tıkla 

Ve coinleri toplamaya başla.

whatsapp fake numara
whatsapp fake numara

ABD WhatsApp Fake Numarasını WhatsApp uygulamasında etkinleştir

 1. WhatsApp uygulamasında Numero’dan aldığınız ABD sanal numarasını girin.
 2. Numero uygulamasındaki internet sinyali aracılığıyla bağlantı kalitesini kontrol edin.
 3. Arama veya kısa mesaj yoluyla alacağınız 6 haneli kodu girin.
 4. WhatsApp çağrı ve mesajlarını almak için fake numarayı kullanmaya başlamak için kişisel veya iş profili bilgilerinizi girin.
whatsapp fake Numara
whatsapp fake Numara
WhatsApp sanal numara nasıl alınır?
WhatsApp sanal numara nasıl alınır?

WhatsApp’ı telefonsuz kullanabilir miyim?

WhatsApp Messenger kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey, uygulamayı internet bağlantısı bulunan bir cihaza kurmaktır.

 Ardından, bu numaraya tek seferlik oluşturulan doğrulama kodunun gönderilmesi için bir telefon numarası girmeniz istenecektir.

 

Numaranızı herhangi bir nedenle kullanmak istemiyorsanız kolayca başka bir numara girebilir veya kendinize WhatsApp fake numara alıp WhatsApp doğrulaması için kullanabilirsiniz.

WhatsApp Telefon Numarası Olmadan Nasıl Kullanılır?

Gerçek telefon numaranızı kullanmaktan endişe ediyorsanız, kesinlikle WhatsApp fake numara kullanmalısınız.

Evet, yanlış duymadınız. Artık ücretsiz fake numara ile WhatsApp hesabı kullanmak mümkün. Bu, müşterilerimizin de sevdiği en iyi WhatsApp tüyolarından biridir. Gerçek telefon numaranızı kullanmanıza gerek kalmadan WhatsApp’ı kullanabilirsiniz. “WhatsApp için Sanal Numara Nasıl Alınır?” bölümündeki resimde de gösterildiği gibi Numero uygulamasını kullanarak WhatsApp doğrulaması, telefon araması yapma, mesaj gönderme, alma ve arama yönlendirme için kullanabileceğiniz kendi sanal numaranızı alabilirsiniz.

Doğrulama Kodu Olmadan WhatsApp Nasıl Doğrulanır?

Basitçe söylemek gerekirse WhatsApp hesabınızı doğrulama kodu olmadan etkinleştiremezsiniz! WhatsApp hesabınızı kurmak ve doğrulama kodunu almak için aktif bir telefon numarasına ihtiyacınız var. Bu soruyu sormanızın sebebi numaranızı paylaşmak istememeniz ise ücretsiz coin merkezimizdeki coinleri toplayarak veya Numero uygulamasındaki “Teklifler” veya “Sosyal Medya Numaraları” kategorilerinden çok düşük bir maliyetle WhatsApp fake numara satın alarak ücretsiz olarak alabileceğiniz Numero fake numaralarını kullanarak sanal numara kullanabilirsiniz.

Doğrulama Kodu Olmadan WhatsApp Numarası Nasıl Değiştirilir?

WhatsApp numaranızı kolayca değiştirebilirsiniz. Ve doğrulama işlemini atlamanız da gerekmez ancak bu işlemi yapabilmek için bir sanal veya geçici telefon numarası girmeniz gerekir. Numaranızı aşağıdaki şekilde paylaşmadan WhatsApp’ta numara değiştirebileceksiniz.

 1. Numero eSIM uygulamasını cihazınıza yükleyin ve bu gönderinin “WhatsApp Fake Numara Alma Nasıl Yapılır” bölümünde gösterildiği gibi WhatsApp doğrulaması için Ücretsiz Fake Numara alabilirsiniz.
 2. Ardından, WhatsApp’ı açın ve telefon numaranızı değiştirmek için Ayarlar > Hesaplar > Numarayı Değiştir özelliğine gidin.
 3. Hüküm ile koşulları kabul etmeli ve mevcut telefon numaranızı ve ayrıca yeni telefon numaranızı yani Numero eSIM’den aldığınız fake numarayı girmelisiniz.
 4. Devam etmek için yeni sanal numara hakkında bir mesaj alacaksınız.
 5. Numaranızı değiştirmek için Numero eSIM uygulamasından aldığınız sanal numaraya gelen paylaşımlı doğrulama kodunu kullanın.

Numero fake telefon numaralarını kullanarak WhatsApp kurulumu hakkında SSS

Facebook veya Telegram gibi diğer sosyal medya uygulamalarına kaydolmak için Numero eSIM Numaralarını kullanabilir miyim?

Evet, bu eSIM özelliğini Sosyal Medya Numaraları kategorisinde ve Özel tekliflerde sunmaktayız. Sosyal medyaya ve uygulamaya kaydolurken bu numaralar için internet servislerinden SMS teslimatının garanti edilmediğini unutmayın, bu nedenle kayıt kodlarını almak için arama seçeneğini kullanmanız önerilir.

Ne yapmalıyım?
WhatsApp’ta kullanmaya devam etmek istiyorsanız bir numaranız olmalı. WhatsApp           çok güvenli bir platformdur. Başka bir telefon numarasına geçmek istiyorsanız sizden kod isteyecektir. Numaraya Numero eSIM’de erişiminiz yokken WhatsApp’ta kullanmaya devam ettiğinizde, özellikle bir başkası eski numaranızı satın aldığında sorun yaşayabilirsiniz. Yani WhatsApp’taki tüm konuşmalarınızı ve geçmişiniz gider.
 WhatsApp’ta neden bazı numaralar engelleniyor?

Numaranız veya cihazınız aşağıdaki durumlarda WhatsApp tarafından yasaklanabilir:

 • Spam mesaj gönderdiğinizde.
 • Birden Fazla WhatsApp kişisi sizi engellediğinde.
 • Kısa bir süre içinde birden fazla numara ile kaydolmaya çalıştığınızda.
Doğrulama kodunu alamadıysam ne olur?

6 haneli kodu çağrı yoluyla almadıysanız ilerleme çubuğu bitene kadar bekleyin ve ardından yeniden deneyin; 10 dakika kadar sürebilir. Hali hazırda birçok kez deneme yaptıysanız bir saat beklemeniz ve ardından tekrar denemeniz gerekir. Genellikle bu sorun bir saat içinde çözülecektir. Ancak, müşteri destek ekibimizle her zaman Numero uygulaması yoluyla veya aşağıdaki çevrimiçi sohbet sayfası kullanılarak internet sitesi aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel bilgilerim paylaşılıyor mu?

Hayır, bilgilerinizi herhangi bir üçüncü şahısla paylaşmıyoruz. Gizlilik Politikamız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Aramalarım ve SMS mesajlarım güvende mi?

Evet, tüm aramalarınız ve SMS mesajlarınız şifreli olduğu için güvendedir.

Download Numero Now!

Other Resources: News/ Blog/ Tutorials
April 3, 2023

New | Coins Center Offers Tab

Not having enough of Numero’s coins center offers to get...

April 3, 2023

Celebrate Ramadan with Numero

With Numero eSIM's Ramadan calls offer, you can save up...

April 3, 2023

Europe Calls Bundle – Save Up to 70%

Do you have family, friends, or a business in Europe...

Get a free US virtual phone number now! from here
This is default text for notification bar