3 Dakikada sahte telefon numarası nasıl alınır!

Vakit kaybetmeden düşük fiyatlı sahte telefon numarasına nasıl sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz? Sahte telefon numarası almak için dünyanın neresinde olursanız olun Numero uygulamasını kullanarak her an sanal bir cep telefonu numarası alabilirsiniz. Sanal numaralarımız beş kategoriden oluşmaktadır:

 1. Mobil Numaralar: Sahte telefon numarasını, mesaj göndermek, çağrı yapmak ve çağrı almak için kullanabilir; sanal ve sahte telefon numarası ile bu numaraya gelen çağrıları başka bir telefon numarasına veya çevrimdışı ya da meşgul olduğunuz durumlarda sesli mesajlara yönlendirebilir; bununla birlikte orijinal telefon numaranıza gelen çağrıları bu sanal sahte telefon numarasına yönlendirebilirsiniz. Mesaj alımında ise o ülkenin düzenlemelerine bağlı olmak üzere uygulamamızdaki mevcut ülkelerin listesini kontrol edebilir ve hangi ülkelerin mesaj almaya izin verdiğini ve hangi ülkelerin vermediğini görebilirsiniz.
 2. Sosyal Medya Numaraları: Bu numaraları; 1. WhatsApp, Telegram, Signal, Bip, Facebook gibi sosyal medya ve uygulamalara kaydolmak, 2. Dünyanın her yerindeki müşterileriniz için yeni bir iletişim kanalı sunmak, 3. Numaralarınızı güvende tutarak ve ikinci bir çevrimiçi numara elde etmek, 4. mesaj göndermek ve almak, 5. telefon görüşmesi yapmak için kullanabilirsiniz. Yıllık aboneliklerde %80 indirimimiz bulunmaktadır.
 3. Özel Teklifli Numaralar: ABD sanal numaraları için yıllık aboneliklerde %80 indirimimiz bulunmaktadır. Bu numarayı, mesaj almak için VE göndermek, çağrı yapmak ve çağrı almak için kullanabilir; sanal telefon numarası ile sanal numaraya gelen çağrıları başka bir telefon numarasına veya çevrimdışı ya da meşgul olduğunuz durumlarda sesli mesajlara yönlendirebilir; bununla birlikte orijinal telefon numaranıza gelen çağrıları bu sanal telefon numarasına yönlendirebilirsiniz.
 4. Yerel Numaralar: Bu numaraları, mesaj göndermek, çağrı yapmak ve çağrı almak için kullanabilir; sanal telefon numarası ile sanal numaraya gelen çağrıları başka bir telefon numarasına veya çevrimdışı ya da meşgul olduğunuz durumlarda sesli mesajlara yönlendirebilir; bununla birlikte orijinal telefon numaranıza gelen çağrıları bu sanal telefon numarasına yönlendirebilirsiniz. 
 5. Ücretsiz numara: Bu numaralar, müşterilerinizin ücretsiz arama yapmasına izin verdikleri için işletmeler tarafından müşteri desteği amacıyla kullanılır. Bu numaraları, mesaj göndermek, çağrı yapmak ve çağrı almak için kullanabilir; sanal telefon numarası ile sanal numaraya gelen çağrıları başka bir telefon numarasına veya çevrimdışı ya da meşgul olduğunuz durumlarda sesli mesajlara yönlendirebilir; bununla birlikte orijinal telefon numaranıza gelen çağrıları bu sanal telefon numarasına (bu ücretsiz numarayı arama ücreti, ücretsiz numaranın arandığı yere göre değişir) yönlendirebilirsiniz. Bu numaralara mesaj gönderilememektedir.

Lütfen sanal telefon numarası satın almak için talimatları izleyin.

Numero
Numero

Not: Ne olursa olsun sanal numaranızı aldığınızdan emin olmak için yerel telefon numaranızı (SIM’iniz) kullanarak Numero’yu yüklemeniz gerekir.

İkinci Adım: Numara Seçin

Ana Menü üzerinden, “Telefon Numaraları” >”Telefon Numarası Satın Alin”.

Burada karşınıza birçok seçenek çıkacak:

sahte telefon numarası
fake numara alma

Seçenek 1: Mobil Numaralar

Belli bir ülkenin telefon numaralarını arıyorsanız bu adımları izleyin:

 1. “Telefon Numarası Satın Alin” menüsünden “Mobile Numbers”ı seçin.
 2. Bir numara seçmek için ülkeler listesini aşağı kaydırın veya arama kutusuna ülke adını yazıp sonuçlardaki ülke adını tıklayabilirsiniz.
 3. Listeden bir adet numara seçin.
 4. Artık “Planı Satın Al” seçeneğine tıklayarak numarayı satın alabilirsiniz.
sahte telefon numarası
sahte telefon numarası
sahte telefon numarası
sahte telefon numarası

Not: Bazı numaralar pasaport no veya adres gibi belgeleri gerektirmektedir.

belgeleri teslim ettikten sonra üç durum oluşuyor:
1. İnceleniyor: Numero müşteri destek ekibi bilgilerinizi ve belgelerinizi inceler ve belgeleri seçilen numara sağlayıcısına gönderir.
2. Reddedildi: Belgeleriniz belirsiz veya eksikse ekibimiz eksik bilgi olduğuna dair ya da neden reddedildiğine dair gerekçe sunarak size bildirim gönderir.
3. Kabul et ve etkinleştir: Tebrikler! Numara artık sizin.

Seçenek 2: Sosyal Medya Numaraları

Sosyal medya numaralarını arıyorsanız bu adımları izleyin:

 1. “Telefon Numarası Satın Al” menüsünden “Social Media Numbers”ını seçin.
 2. “Sosyal Medya Numarası”na tıklayın.
 3. Listeden bir adet numara seçin.
 4. Abonelik planınız seçin, aşağı kaydırın ve “Planı Satın Al”a tıklayın.
Social Media Number
sahte telefon numarası
sahte telefon numarası
sahte telefon numarası

Not: Tüm sosyal medya numaraları Amerikan mobil sanal telefon numaralarıdır.

Seçenek 3: Özel Teklifli Numaralar

Burada ABD numaralarıyla ilgili özel tekliflerimizin keyfini çıkarabilir, bu harika teklifler için hangi planlarımızın olduğuna göz atabilir ve favorinizi seçebilirsiniz. Bu adımları izleyin:

 1. “Telefon Numarası Satın Al” menüsünden “Teklifler”i seçin
 2. “USA Offers”ne tıklayın.
 3. İstediğiniz alanı seçin.
 4. Listeden istediğiniz numarayı seçin.
 5. Abonelik planınız seçin ve “Planı Satın Al”a tıklayın.
sahte telefon numarası
sahte telefon numarası
sahte telefon numarası
sahte telefon numarası

Seçenek 4: Yerel Numaralar

Yerel bir numara satın almak istiyorsanız bu adımları izleyin:

 1. “Telefon Numarası Satın Al” menüsünde, ilk dört kategoriyi atlayın ve bir numara seçebileceğiniz ülkelerin listesini bulacağınız yeri aşağı kaydırın ya da doğrudann arama kutusuna ülke adını yazabilirsiniz.
 2. Listeden bir adet numara seçin.
 3. Artık “Planı Satın Al” seçeneğine tıklayarak numarayı satın alabilirsiniz.
fake numara alma
fake numara alma
fake numara alma
fake numara alma

Not: Bazı yerel ülke numaraları, pasaport no veya adres gibi belgeleri gerektirmektedir.

Seçenek 5: Ücretsiz Numaralar

Belli bir ülkenin telefon numaralarını arıyorsanız bu adımları izleyin:

 1. “Telefon Numarası Satın Al” menüsünden “Toll-Free Numbers”ı seçin.
 2. Arama kutusuna ülke adını girin veya ülkeyi seçmek için aşağı kaydırın.
 3. Listeden istediğiniz numarayı seçin.
 4. Artık “Planı Satın Al” seçeneğine tıklayarak numarayı satın alabilirsiniz.
fake numara alma
fake numara alma
fake numara alma
fake numara alma

Not: Bazı ücretsiz numaralar, pasaport no veya adres bilgileri gibi belgeleri gerektirmektedir.

Sahte Telefon Numarası almalıyım?

Sanal sahte telefon numarası, daha önce SIM kartların getirdiği sınırlamalara neden olan fiziksel sınırları ortadan kaldırır. Bununla birlikte bu teknoloji sayesinde aramalarınızı düşük bir tutarla nasıl alacağınızı ve yönlendireceğiniz konusunda daha çok kontrole sahip olabilirsiniz.

Sıradan bir kullanıcısınız ve iş dünyasıyla yakından uzaktan alakanız yok mu? Konfor alanınızı koruyarak yine de sanal sahte telefon numarasından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Ayrıca, aynı yerel arama oranlarında uluslararası aramalar yapabilir ve size kolaylık sağlamak adına sahte telefon numarası özelliklerinizi kendi isteğinize göre özelleştirebilirsiniz.

Sanal telefon numaralarının hem bireyler hem de iş fırsatları için sağladığı temel özellikler:

      Makul Fiyatlar:

Numero’nun VoIP teknolojisi ile çalışması, aramalarınızın yönlendirilmesini daha kolay ve daha az maliyetli hale getirir. Bu sayede kaliteli görüşmeler yapabilir ve mesajlarınızı hızla gönderebilirsiniz. Yani, hali hazırda kendi şirketiniz varsa telefon hattı satın almak için para harcamanıza gerek kalmaz çünkü sanal numara edinerek Arama Yönlendirme gibi işinizin büyümesini artıran birçok özellikten faydalanabilirsiniz.

Sanal sahte telefon numarası elde etmek için tek ihtiyacınız olan şeyin bir telefon veya akıllı saat ve sanal sahte telefon numarası satış hizmeti sunan Numero eSIM gibi bir uygulama olduğunu biliyor musunuz?

Ayrıca, teknik sorunları servis sağlayıcıları çözeceğinden dolayı bakım maliyeti de yük olmaktan çıkıyor. Çoğu sahte telefon numarası sağlayıcısı uzun vadeli sözleşme yapmanızı istemez ve bu yüzden çok düşünmenize gerek yok. Yine de paradan tasarruf ederek kısa vadeli bir abonelik alarak hizmet kalitesini test edebilirsiniz.

      Profesyonel Hakimiyet:

İş dünyasında büyümek isteyen herkesin sahip olduğu şey profesyonelliktir. Sonuç olarak, sanal sahte telefon numarasına sahip olmak şirket profilini geliştirmek  açısından oldukça önemlidir. Özellikle küçük işletmelerde, işinizi olduğundan daha büyük gösterecek ve böylece imajını güçlendireceksiniz. Müşteriler dünyanın her yerinden size ulaşmaya çalışacaklar ve aynı zamanda, sanki hepiniz aynı ofiste çalışıyormuşsunuz gibi tesis dışı çalışanlarınızla veya ortaklarınızla iletişime kolaylıkla geçebileceksiniz.

      Güvenlik ve Emniyet

Fake numara almanın en önemli özelliklerinden bir diğeridir çünkü size ulaşabilecek ve ulaşamayacak kişilerin kim olduğunu seçebilir ve kişilerin sizin izniniz olmadan size ulaşmalarını engelleyebilirsiniz. VoIP teknolojileri kullanılarak yapılan telefon çağrıları tamamen güvenlidir. Gelişmiş şifreleme yöntemleri sayesinde üçüncü taraflar görüşmelerini dinleyemez veya mesajlarınızı takip edemez.

      Esneklik ve akıcı yönetim

Sanal telefon numarası sağlayıcıları, çağrı merkezinizin bakımından ve teknik destek sağlamaktan sorumludur. Bu, tüm zamanınızı işinize ayırmanıza olanak sağlayacaktır.

      Zengin özellikler

Sanal telefon numaraları sağlayan uygulamalar, birçok ayrıcalıklı özellikle donatılmışlardır. Numara ekleyebilir ve çıkartabilir, istediğiniz zaman sesli mesajlarını özelleştirebilir ve isteğiniz zaman çağrı yönlendirme yapabilirsiniz. Bu özelliklerden yararlanamadığınız geleneksel çağrı sistemlerinin aksine sanal numaralar sayesinde şirketinizin tüm genel görünümü güzel bir görünüme ve genişlemeye kavuşacak.

Fake numara alma kimler için uygundur?

İş Sahipleri

İşletme sahiplerinin sanal bir numaraya sahip olmasının başlıca avantajlarından biri de iş yapılan ülkede yerel bir numaraya sahipmişsiniz gibi görünmektir. Böylelikle şirketiniz daha küresel bir varlık kazanarak daha çok müşteriye hitap edecektir. Sanal telefon numaralarıyla müşterilerinizi aramanın ötesine geçebileceğiniz müşteri desteği performansının artırılmasında bahsetmiyorum bile. Böylece istediğiniz yere sesli mesaj gönderebilir veya çağrı yönlendirmesi yapabilirsiniz. Ayrıca, sanal numaraları kullanarak iş hayatınızla özel hayatınızı birbirinden ayırarak işinize ayrı özel hayatınıza ayrı şekilde odaklanabilirsiniz.

Girişimciler ve serbest çalışanlar

Tavsiye edilen bir girişimci olma yolunda en iyi fırsatları yakalamaya ve becerileriniz için bir pazar oluşturmaya çalıştığınızı varsayalım. Yani işinizi büyütmek için fake numara alma işlemi yaptıktan sonra daha çok iletişim kurup telefon numaranızı daha çok kişiye ulaştırmanız gerekecek. Ancak, profilinizde daha fazla sanal telefon numarası görüntüleyerek uluslararası, deneyimli bir serbest çalışan olarak kendinizi reklam edebilirsiniz. Ayrıca girişimciler özel hayatlarında gün içinde yüzlerce çağrı almamak için numaralarını gizli tutmak isterler. Böyle durumlarda sanal bir telefon numarası çok faydalı olacaktır.

Seyahat Edenler

Sanal telefon numaraları seyahat ederken de oldukça kullanışlıdırlar. Havaalanında taksi tutmaktan tutun akşam yemeği restoranınıza rezervasyon yapmaya kadar birçok konuda size yardımcı olurlar. Genel dolaşım ücretlerini kıyasla bu bahsettiklerimizi çok daha ucuz fiyatlara yapabilirsiniz.

Göçmenler

Sanal telefon numaralarının avantajlarından göçmenler de yararlanabilir, çünkü evlerinden uzak oldukları için aile üyeleriyle iletişim halinde kalmak isteyeceklerdir. Ayrıca, nerede olurlarsa olsunlar müşterileri ve ekip üyeleriyle bağlantı kurabilirler.

Bireyler

Fake numara almak herkese yetecek kadar yeterli sayıda özelliği bulunmaktadır. Çoklu telefon numaraları, uygun çağrı fiyatları ve daha birçok özellik en iyi iletişim yöntemi için bir arada.

Sanal Telefon Numaraları teknik olarak nasıl çalışıyor?

Sanal sahte telefon numarasına sahip olmak, bir veya daha fazla operatörden binlerce sanal numarayı bünyesinde barındıran elektronik bir SIM’i tutmak gibidir. Esas olarak VoIP uygulamalarına dayanan bir teknoloji olarak, veri, ses göndermek ve almak için ağdaki sanal IP numaranızı kullanır.
Yani, VoIP teknolojisinin sağlaması gereken tüm özelliklere, Numero eSIM gibi sanal telefon numaralarının uygulamaları aracılığıyla görüntülenen elektronik SIM’de erişebilirsiniz. Ses verileriniz analogdan dijitale dönüştürülür. Dijital veriler alıcıya gönderilmeden önce gelişmiş şifreleme algoritmaları kullanılarak şifrelenir. Öte yandan alıcının tarafında ise verileriniz çözülür ve dijital sinyaller tekrardan analog sinyallere dönüştürülür. Böylece alıcı sesi yüksek kalitede duyar.

Servis Sağlayıcıları kimliğinizi nasıl tanımlıyor?

Sanal sahte telefon numarasını sağlayan uygulama içerisinde, birden fazla ülkeden sanal telefon numaralarını alarak bir veya birden fazla operatöre veya servis sağlayıcısına abone olabilirsiniz. Kendi numaranızı satın almanız durumunda uygulama, kimliğinizi belirlemek için operatöre temel bilgileri sağlar. Tüm abonelik bilgileri genellikle satın alma işleminden önce uygulamada gösterilir.

Download Numero Now!

Other Resources: News/ Blog/ Tutorials
January 8, 2023

Numero Update | Local eSIM for seamless international connectivity

Attention all Numero users! We are excited to announce the...

November 23, 2022

Numero Recent Update | Predict and Win!

Numero has decided to make the biggest football event in...

November 6, 2022

Numero’s a Fan of Football!

Are you traveling to attend the biggest football event in...

Get a free US number by collecting coins through fun activities from the Free Coins Center
This is default text for notification bar